SONDAZHI/ PS vazhdon tkurrjen në Shkodër, PD fitore të padiskutueshme nëse do të votohej sot…

Televizioni Report TV, i njohur si pranë qeverisë Rama,  në bashkëpunim me Institutin Italian GPF Inspiring Research, solli rezultatet e sondazhit e tretë mbi situatën politike në vend dhe pritshmërinë për zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Bashkia e Shkodrës e cila drejtohet nga PD me Voltana Ademin, do fitohej nga PD nëse zgjedhjet do mbaheshin sot e cila kryeson në sondazhin e GDF me 47% përballë 40% të PS. Më poshtë, rezultatet e tre sondazheve, ku shihet qartë se PS po tkurret nga sondazhi në sondazh, mesazh i qartë se Bashkia Shkodër mbetet akoma “mollë e ndaluar” për PS-në dhe të majtën.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

“Takohu me këtë person…!”, ish-deputeti i PD i përgjigjet Ramës për “Kur do flasim” për Bashën…

Që...

VIDEO/ Lazio e Strakoshës fiton “finalen e shqiptarëve” për Kupën e Italisë, kryeqytetasit shpëtojnë sezonin…

Lacio...

“Rama sulmoi gazetën pas publikimit të transkriptit përvëlues…”, reagon Berisha: Edvini sfazohet fare pas publikimit të Bild

Ish-kryeministri...

Close