FOTO – “Si në filma…”, ja ku po i kalon këto ditë të nxehta gushti ish- kryeparlamentarja Topalli…

Ish-kryetarja e Kuvendit dhe ish- numri dy i PD-së, Jozefina Topalli këtë vit ka zgjedhur jugun e vendit për të pushuar së bashku me familjen. ish- deputetja e Shkodrës ka publikuar një foto të djalit të saj Genar në Instagram, ndërsa shkruan se jugu është një bukuri mahnitëse si në filma.


“Ne jug te Shqiperise. Nje bukuri mahnitese. Si ne filma…”, shkruan Topalli. E ndërsa ish-nënkryetarja e PD-së pushon e qetë këto ditë të nxehta gushti, teksa më herët ka zgjedhur edhe bukuritë e Veriut të vendit për të kaluar disa ditë pushime. /ShkodraWeb Media/

© ShkodraWeb Media - Të gjitha materialet në këtë faqe mund të përdoren nga media të tjera, duke përmendur emrin e burimit të informacionit nga janë marrë.

ShkodraWeb Channel