ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

“Shqiptarët kanë nevojë për zgjedhje jo për votime…”, presidenti Meta i përgjigjet “flakë për flakë” kryeministrit Rama

Presidenti Ilir Meta i ësëtë përgjigjur flakë për flakë kryeminsitrit të vendit Edi Rama që nuk luan nga e tija, e thotë se zgjedhejt do mbahen më 30 qershor.

Përmes një postimi të shkurtër në Facebook, Meta i kujton Ramës se shqiptarët kanë nevojë për zgjedhje dhe jo për votime.

“Shqiptarët kanë nevojë për ZGJEDHJE, jo për votime!”, shkruan ai.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.