Shqipëria lëkundet nga një tjetër termet, ja ku ishte epiqendra dhe forca e tij…

Një tërmet është regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas faqes evropiane, Emsc, lëkundja e tërmeti është regjistruar në zonën e Shijakut, ndërsa ka pasur një magnitudë prej 2.5 të shkallës Rihter.

Lëkundja është ndjerë nga banorët por nuk mund të flitet për dëme materiale për shkak të intensitetit të vogël.


Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media