Shpërthen tek kampionët e Skenderbeut, futbollistët nuk dalin në stërvitje- duan rrogat e prapambetura…

Plas te Skënderbeu. Lojtarët e kampionëve në fuqi nuk kanë pranuar të dalin në stërvitjen e sotme për shkak të rrogave të prapambetura. “Panorama Sport” mëson se futbollistët ia kanë bërë të qartë stafit teknik se kërkojnë një sqarim nga presidenti Takaj për mospagesën prej tre muajsh, në të kundërt nuk do të stërviteshin.

Dhe kështu ka ndodhur, askush nuk ka dalë në kompleksin stërvitor. Trajneri Orges Shehi është parë të bisedojë me mesfushorin Gjergji Muzaka, e më pas skuadra është shpërndarë. Një situatë kritike, por mbetet për t’u parë tashmë reagimi i klubit.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

SKANDAL/ Mësuesit e Shkodrës pa rroga, duhej të ishin paguar që me datë 10- DAR ka një justifikim…

MINUTA E FUNDIT/ Zjarri në rrëzë të Taraboshit merr permasa të frikshme, ndërhyn ushtria dhe kërkohet ndërhyrje nga ajri

72 milionë lekë dëm shtetit, KLSH kallëzon ish-kryebashkiakun dhe 4 zyrtarë të bashkisë…

Close