ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

SHPËRNDAJENI/ 21 vjeçari nga Ulqini në rrezik për jetën nga sëmundja e rëndë, duhen 450 mijë euro…bashkë ia dalim

Emro është vetëm 21 vjeç, studenti nga Ulqini rrezikon jetën nga një sëmundje shumë e rendë. I riu po lufton për të jetuar. I duhet të bëjë një trajtim të specializuar në spitalin Uniklinik në qytetin Keln të Gjermanisë.

Loading...

E vetmja mundësi është shërimi në këtë spital terapia e së cilit kushton 450.000 euro. Ky rast për të shpëtuar një jetë u trajtua në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 ku të ftuar ishin të afërmit dhe motra e Emros. Ata thanë se dhimbja i kishte kapluar jo vetëm ata por mbarë Ulqinin.

“Bashkë do të mundohemi që ta mbledhim shumën dhe të bëhemi krahë që Emro të jetojë”, u shpreh Elvis Naçi në studio.

“Urgjente! Shperndajeni ju lutemi!

Emro eshte vetem 21 vjec, studenti nga Ulqini rrezikon jeten nga nje semundje shume e rende. Gofundme: https://www.gofundme.com/f/per-sherimin-e-emros

E vetmja mundesi eshte sherimi ne nje spital te specializuar ne Gjermani, terapia e se ciles kushton 450.000 euro. Te dhenat e llogarive jane te familjareve. Rasti eshte perhapur ne te gjitha portalet, shume njerez na kane shkruar me mesazhe. Ky rast per te shpetuar nje jete do te trajtohet ne emisionin “Shqiptaret per Shqiptaret” ku do te jene te ftuar familjaret e Emros per te shpjeguar dhimbjen qe ka kapluar jo vetem ata por te gjithe Ulqinin. Bashke do te mundohemi qe ta mbledhim shumen qe Emro te jetoje. Ndihmo me nje shperndarje, nje lutje, Zoti ju begatofte me shendet ne familjet tuaja…”, shkruan në faqen e tij në Facebook Elvis Naçi.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.