ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Sherr me th.ka mes të rinive, përfundon në spital për ndërhyrje kirurgjikale…

Sherr me t.hika ne oret e para te mengjesit në Vlorë.

Mësohet se në sherrin që degjeneroi më pas në përdorimin e mjeteve prerëse u përfshinë disa të rinj.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 04.30 të mëngjesit, në rrethana që ende presin të sqarohen.

Mësohet se një person i lënduar me mjete pr.erëse është dërguar në spital dhe i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.