Reperi shqiptar jap lajmin e bujshem: Ballist Morina u lirua…

Reperi i njohur shqiptar i njohur me nofken Gold AG, ka dhe nje lajm te mire per te gjithe dashamiret e Ballist Morines. Reperi shkruan ne Facebook: “Lajmi më i ri #MeBallistin
Presidentja e Kroacis Zonja Kolinda Grabar Kitoviç dha urdher qe Ismail Morina -Ballisti të lirohet
Faleminderit Presidente”. Nuk eshte e qarte nese lajmi eshte i vertete, por urojme te jete keshtu. /ShkodraWeb/

Loading...