E RËNDË – Gjendet i pajetë brenda lokalit të tij një 52 vjeçar, dyshimet e para të policisë (emri+foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku nje 52 vjecar eshte gjetur i pajetë ne lokalin e tij. Sipas informacioneve te para viktima eshte identifikuar si shtetasi Enver Borici. Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:45, në lagjen lagjen “Kadri Gjystri” Lushnje, në lokalin e vikimes.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 07:45, në lagjen lagjen “Kadri Gjystri” Lushnje, në lokalin e tij është gjetur i vr.arë me ar.më zjarri shtetasi E.B, 52 vjeç. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor i cili po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal