REFUZIMI NGA STUDENTËT/ Rudina Hajdari sqaron deklaratën: Do i bashkohem protestës vetëm nëse…

Deputetja e Partisë Demokratike, ka treguar nëse është refuzuar nga studentët sot pas deklaratës së saj se ajo, mund të dorëzonte mandatin dhe t’u bashkohen në shesh. Në një postim nën mediat sociale, Hajdari shkruan se nuk është refuzuar nga studentët, por do t’u bashkohet vetëm nëse ata e mirëpresin.

“#FakeNews Në asnjë moment nuk jam refuzuar nga studentat pranë Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Do t’u bashkohem studentave në protestën e tyre vetëm nëse ata më mirëpresin.”, shkruan Rudina Hajdari.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

FOTO/ Gazetari ngre dyshime: Njerëzit e infiltruar nga Veliaj tentojnë të marrin protestën e studentëve…

Gazetari...

Veleçiku hap fals në Reshit Rusi”, mundet nga Besëlidhja…

Pas...

FOTO/ Studentët vazhdojnë protestat në Tiranë por Rama nuk e ka mendjen aty, ja ku është sot….

Në...

Close