PROMO/ Elvana dhe Ledri publikuan hitin e verës, ‘Mike’ vjen tepër ritmike (video)

Loading...

Nuk ka kaluar as dy javë nga hiti i saj i fundit ‘Ku vajti’ dhe ditën e sotme Elvana Gjata këngën e re. Vëtëm dy ditë më parë këngëtarja kishte lajmëruar me një foto në Instagram për bashkëpunimin e saj në fundit me reperin, Ledri dhe John Shahun.

Kënga që titullohet ‘Mike’ flet për një marrëdhënie mes dy fëmijëve, të cilët jeta i përballi me ndarjen dhe pas shumë vitesh që kanë ruajtur dashurinë për njëri-tjetrin, ata ritakohen.

Elvana shfaqet mjaft në formë me fustanin e kuq. Tingujt e kësaj kënge ritmike me siguri do të na shoqërojnë gjatë ditëve të nxehta dhe ‘Mike’ do të kthehet menjëherë në hitin veror të radhës.

Lini komentin tuaj...

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.