Promo/ Aurela dhe Fifi publikojne hitin shperthyes “S’nuk”

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj më të fundit. “S’nuk” është një bashkëpunim i saj me këngëtaren Fifi. Në këtë bashkëpunim nuk mungon energjia shpërthyese e dy femrave më të talentuara në skenën shqiptare. Aurela dhe Fifi duket se janë ky karaktere shumë të ngjashme dhe që përshtaten më së mire mes tyre. / Gazeta Express/ 

(Nese nuk ju shfaqet video, klikoni tek logo e Youtube dhe do ju hapet)