Plas sherri ne emision live, Gjinushi-Salianjit: Po ti je idiot, o legen…

Sekretari për aksionin qytetar në PD, Ervin Saliani dhe kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi janë përplasur sot fort te “Studio e Hapur” e Eni Vasilit.
Debati i plotë në studio mes tyre:
Gjinushi: Në këto 27 vjet… ( e ndërpret Salianji)
Salianji: Po për ty normale që është normale se andej nga vjen ti…
Gjinushi: Po prit mo të mbaroj njëherë
Salianji: Po si mund të lë politikane si ty që kanë 27 vjet që nuk votohen por dalin nëpër studio dhe japin mend
Gjinushi: Po kush je ti mor legen, buzëqumësht, o idiot.
Salianji: Kujdes kur flet me mua
Gjinushi: Po ik o legen, kush je ti që flet për mua o buzëqumësht.
Ndërhyn Agron Duka duke ju drejtuar Salianjit, “boll se e teprove”
Salianji: Po të them për herë të fundit që matu kur flet me mua, o i palarë.
Gjinushi: Ja ky është modeli i atyre që janë futur në çadër, ju ka mashtruar Saliu, ju ka bërë të gjithve për budallenj.
/b16media.info