ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

“Pijanec dhe me tendencë për LGBTI…”, Nard Ndoka shigjeton ashpër “kryeministrin” në ikje të Bashkimit Europian…

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar sot në rrjetet sociale Presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude Junker. Në një postim në rrjetin social Facebook, Ndoka teksa publikon foton e këtij të fundit duke puthur kryeministrin Edi Rama e cilëson pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

Loading...

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!

“Të keqen e Knutit!
Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”-shkruan ai.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.