“Pezullimi” nga RTSH, reagon gazetarja korcare: Nuk jane te gjithe dashamires per punen tone

Gazetarja sportive, Sabina Mete, ka reaguar gjithashtu për lajmin e përhapur se është pezulluar nga puna për shkak se festoi me pjesëtarë të klubit Skënderbeu.
Ne vazhdojmë dhe do të vazhdojmë të jemi pjesë e RTSH Sport dhe gjithçka do te jete edhe më mirë se më parë. Do të vazhdojmë të jemi pjesë e atij stafi që punon me përkushtim dhe që gjykues të vetin ka vetem publikun sportdashës.
Projektet tona vazhdojnë dhe se shpejti do të ketë edhe projekte të reja, edhe pse kjo dikujt mund mos t’i pëlqejë”, – ka thënë Mete./panorama/