NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Perplaset furgoni qe transporton punonjesit e HEC Fierze, nje i vdekur dhe nje i plagosur rende

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Dushaj të Tropojës. Një furgon që transportonte punëtorë të HEC-it në Fierzë është përplasur dhe për pasojë janë shënuar viktima dhe të plagosur. Mësohet se në vend ka humbur jetën një punëtor, ndërkohë që disa të tjerë kanë mbetur të lënduar, njëri prej të cilëve, është në gjendje të rëndë për jetën. Sipas informacioneve paraprake, mesohet se viktime ka mbetur shtetasi Dem Oruçi. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media