Pergenjeshtron Salianji: U manipulua votimi, PD asnje vote pro Gramoz Rucit!

Deputeti i PD-se Ervin Salianji ka hedhur poshte zerat se dy vota per Rucin kane ardhur nga demokratet. Ne nje status ne Facebook ai shkruan: “Jane te turpshem ne çdo akt, jo vetem ne propozimin kriminal por edhe ne proceduren e zgjedhjes! Vjedhin dhe kur e kane ne tavoline rezultatin. Vesi nuk i le dhe kur kane numrat, nuk e kane per turp te vjedhin votat edhe te deputeteve!
Keta kane vjedhur zgjedhjet ku kishim 4 komisionere jo ketu qe e kishin bosh!
Qendrimi i PDSH ishte i qarte, me perbuzje refuzoi dhenien pushtet vlerave kriminale qe i propozoi Rama shqiptarëve me Ruçin!!”. /ShkodraWeb/