Pas lenies se mandatit, Prokuroria e krimeve te renda intensifikon veprimet ndaj Tahirit- sot do te deshmoje…

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka thirrur sot për të marrë në pyetje shoferin e ish ministrit Saimir Tahiri Gentian Caka.

Kjo është dëshmia e tij e dytë në Prokurori.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal