Pas hapjes së dyerve për ndeshjen e Kupës, KF Vllaznia ul çmimet e biletave edhe për ndeshjen me Teutën…

Kampionati i Superliges ka hyre ne nje faze shume interesante dhe tashme te gjitha skuadrat kane filluar te bejne llogarite. Te dielen ne Shkoder do te luhet nje ndeshje shume interesante, ajo ne mes Vllaznise dhe Teutes.

Kampionia dhe nenkampionia e sezonit te kaluar pritet te dhurojne nje tjeter ballafaqim shume te bukur, por nderkohe ne klubin shkodran kane menduar qe te ofrojne edhe me shume tifoze ne shkallet e stadiumit.


Nga sa behet e ditur permes faqes zyrtare te tij, çmimet e biletave ne tribunen perkarshi, qe fillimisht kane qene 700 leke e me pas 500 leke, per ndeshjen e se dieles do te kushtojne 400 leke.

Nderkohe, çmimet e biletave ne tribunen VIP do te vazhdojne te jene te njejta, nderkohe qe edhe hyrja e femrave ne stadium do te vijoje te jete falas.

Nga sa behet e ditur, shitja e biletave do te nise nga paraditja e se shtunes, nderkohe qe edhe te dielen sportelet do te jene te hapura gjithe diten e deri tek orari i ndeshjes.