Partizani falë edhe një shkodrani merr tre pikë “të arta”, mund Kukësin dhe është 4 pikë larg Vllaznisë

Sapo ka përfunduar ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit me shifrat 1-2. Fillimisht ishte Çinari që shënoi në të 63-tën, me një aksion spektakolar.

I dyti nuk ëshët aspak Fair Play, pasi Murataj godet në portë edhe pse lojtari i Kukësit është i shtrirë. Gjithsesi, për të respektuar Fair Play shënojnë edhe verilindorët. Tre piëk të rëndësihme për Partizanin, në luftën për titull.Tani janë vetëm 4 pikë larg Vllaznisë kryesuese.


© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel