MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e merkurë 15 janar 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e merkurë 15 janar 2020 dhe ditën e neserme- e enjte 16 janar 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal