“One shot, one kill…”, vrasja e 19 vjeçarit në Shkodër, gazetari Artan Hoxha: Me mjekrat, si po shkon brisku?!

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka reaguar pas atentatit në Shkodër, ku mbeti vrarë 19-vjeçari Erjon Xhenje. Në një status në Facebook Hoxha s’i ka kursyer ironitë për drejtorin e ri të Policisë, Memhmet Rrumbullaku.

PUBLIKIMI I ARTAN HOXHËS


Respekte nga Ekuadori,… Por mendjen e kemi në atdhe. Shkodra nuk te “zhgenjen” kurre.

Nuk flas për Vllaznine, se ate po e mund dhe Erzeni Shijakut, flas per Kirasin…

Meqe i rihapi qeveria keto lojerat e fatit online, Flachscore sapo me njoftoi, se “çunat” e “Rrumbullakosen” skedinen në Kiras të Shkodres…

E paskan luajtur 1-sh…. One shot, one kill…. Me mjekrat, si po shkon brisku???!!!