“Nuk ngeli profesor e doktor pa fol për c#cat, kofshët e b#then e saj”, moderatorja e njohur në krah të Ronela Hajatit

Allaaaaah belaaa, nuk ngeli profesor e doktor pa fol për cicat, kofshët e b*then e Ronelës.

Një barrë me shkollë e shkoni merreni me analiza peshe trupi e cicat e grave…e pra ky është problemi i VËRTETË në THELB në këtë vend !!!


Në vend të analizave profesionale në punët tuaja, në vend që të ulërini për një shëndetësi më të mirë, se po vdesim si minj dyerve të spitaleve, në vend që të ulerini për shifrat skandaloze të analfabetizmit në vend, në vend që të flisni për drejtesinë mjerane, në vendin e kapur nga të fortët, shkoni e merreni me performanca eurovizioni, akoma nuk jeni nginjur me gjinj të zhveshur grash, nuk keni faj, në thelb kaq banal jeni .

Kjo performancë provokoi, evokoi dhe shpërfaqi edhe njëherë frustrimin seksual të një populli incestual që akoma ka turp të shikojë veten lakuriq në pasqyrë!

Të tjerat (që as nuk më shqetësojnë), janë llafe kafesh me vra kohën, mqs e kemi me tepri si popull! /Nga Fatma HAXHIALIU, moderatore/