“Nuk e njoh, kush është ajo…”, ish- kryeparlamentarja injoron publikisht nënkryetaren e dorëhequr të PD- së

Ish- kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka deklaruar se nuk e njeh kush eshte Grida Duma. Ish-numri 2 i Partisë Demokratike u pyet se cili ishte mendimi për Grida Dumën, nënkryetarja e PD-së që dha doreheqjen së fundmi dhe kërkoi largimin e Bashës nga drejtimi i PD- së. Topalli tha se nuk e njeh.

“Nuk e njoh Grida Dumën. Kush është kjo”,  tha Topalli.


Topalli deklaroi se në këtë situatë që ndodhet PD- ja vetëm Sali Berisha mund të arrijë të bëjë bashkimin e madh.

“Për këtë situatë që ndodhet, vetëm Berisha është ai që mund të bashkojë dhe pajtojë PD-në”, tha ajo.