NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Një vit pasi humbi motrëm, humb edhe vëllanë- deputetja e PS-së rrënqeth me mesazhin e saj…

Një aksident i rëndë mbrëmjen e djeshme i mori jetën të riut Elton Muçollit, vëllait të deputetes së PS, Blerina Gjylameti.


Në një postim të bërë në Facebook, Gjylameti ka publikuar një foto me të vëllanë, duke ndarë përmes pak fjalëve, dhimbjen e madhe që po përjeton ajo dhe familja e saj.

“Me thërmove zemrën në 1000 pjesë o Tonce. Thonë që zoti zgjedh më të mirët , por a nuk kishte marrë mjaftueshëm tek unë ?”, ka shkruar Gjylameti.

Një vit më parë, Blerina Gjylameti ka humbur edhe motrën e madhe, e për fat të keq familja e saj goditen nga një tjetër tragjedi.

MUND TË LEXONI EDHE:  FOTO/ Aksidenti fatal në tunelin e Elbasanit, personi që humbi jetën është vëllai i deputetes së PS-së…