Një konflikt banal i merr jetën 35- vjeçarit, u godit me thikë…(emri)

Humb jeten një 35-vjecar ne Tirane, pasi u qellua me thike. Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar në rrugën ‘Misto Mame’ në kryeqytet, ndërsa viktima është identifikuar si Olti Hajdari, 35 vjeç, raporton “News 24”.

Sherri degjeneroi pas nje konflikti mes viktimes dhe autorit. Viktima u la pertoke i gjakosur. Ai u transportua ne spital, por nuk mundi te shpetonte nga plaget e shumta qe kishte marre dhe gjeti vdekjen.