NGJASHMËRITË E FRIKSHME/ Jo vetëm Greta Thunberg “udhëtare” në kohë, shikoni personazhet e tjera të famshme…

Ajo motivoi një protestë në mbarë botën për ndryshimin e klimës vetëm në moshën 15-vjeçe, por a mund të jetë adoleshentja Greta Thunberg një udhëtare në kohë?

Në internet filloi të qarkullojë masivisht një foto e mistershme, ku një vajzë e fotografuar 121 vite më parë, filloi të frymëzonte teoritë se Greta ishte një udhëtare në kohë, e sjellë nga e ardhmja për të shpëtuar njerëzimin.

Por, sipas teorive konspiracioniste, Greta nuk është e vemja “udhëtare në kohë”. Tashmë kanë filluar të qarkullojnë dhjetëra foto misterioze të personazheve të famshëm.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal