FOTO – “Ndihet pritja, padurimi, besimi po dhe frika nga zhgenjimi”, deputeti Benet Beci takime në qytetin e Shkodrës…

Shkruan në Facebook deputeti i PS- së për Qarkun Shkodër: Nje kafe miqesore me miqte dhe bashkepunetoret e mi ne Shkoder nuk eshte vetem kenaqesi. Biseda te çmuara, mendime te…

FOTO – Ngritja e flamurit në Deçiç dhe 110 vjetori i Kuvendit të Grecës, Meta dekoron në M.Madhe Prek Calin dhe atdhetarë të tjerë

Shkruan në Facebook Presidenti i Republikës Ilir Meta: Me rastin e 110-vjetorit të ngritjes së Flamurit Kombëtar në Deçiç nga Heroi Ded Gjo Luli dhe të mbajtjes së Kuvendit historik…

Sali Berisha vazhdon me udhëtimin në Shqipëri “Foltoren” e tij, ja ku do të jetë këtë të shtunë…

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbajë ditën e nesërme Foltoren e tretë në Vlorë. Ai i është drejtuar me një thirrje gjithë demokratëve të qytetit bregdetar të marrin pjesë në…

Rihapet çeshtja “Gerdeci”, Gjykata e Posaçme vendos rigjykim për ish- ministrin Fatmir Mediu…

Rihapet çështja “Gërdeci”. Gjykata e Posaçme vendos rigjykim për ish-ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu. SPAK iu drejtua në muajt e parë të vitit Gjykatës së Lartë me kërkesën për revokimin…

VIDEO – Punësimet elektorale në Shkodër, Gjykata e Apelit i jep të drejtë PD- së, kryebashkiaku Mark Babani thirret të japë shpjegime…

Gjykata e Apelit në Shkodër i ka dhënë të drejte Partisë Demokratike dega Vau Dejës, për akuzat e ngritura në Prokurori për punësimet masive gjatë fushatës elektorale në territorin e…

FOTO – “E nderuar të punoj për këtë forcë politike”, Edona Bilali shprehet për postin e ri por jo për debatin për punësimet në PS Shkodër…

Shkruan në Facebook Edona Bilali, drejtuese politike e PS Qarku Shkodër: Takimi prezantues si Koodinatore Politike me strukturat e Partisë Socialiste në Shkodër. E nderuar të punoj për këtë forcë…

“Nuk merrem me spekulimet që bëhen nëpër media”, Damian Gjiknuri flet për debatet në PS Shkodër…

Mbledhja e sekretarit të përgjithshëm të PS, Damian Gjiknuri, me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar u shoqërua me debate Në fokus të këtyre debateve me Gjiknurit dhe sekretarin…

“Je matrapaz, standard i ulët krahasuar me Bashën”, përplasja Berisha- Basha, Mark Marku fyen Agron Shehajn

Vendimi i kreut të PD, Lulzim Basha për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha nga grupi parlamentar ka shkaktuar debate në emisionin “Opinion” mes demokratëve Agron Shehaj dhe Mark Markut. Deputeti…

“Po ndajnë plaçkën e masakrës zgjedhore”, Alibeaj për debatet në PS Shkodër: Bashkuan forcat për të marrë kontrollin e…

Partia Demokratike ka reaguar pas debateve mes socialistëve gjatë mbledhjes së strukturave të PS-së një ditë më parë në Shkodër. Në fokus të këtyre debateve të zbardhura nga Panorama.al, ishin…

NGA ERION BRAÇE- Rrituni rrogën punëtorëve o plehra, se po ikin njerëzit nga Shqipëria…

Punëtorë kërkoni? Rrituni rrogat dhe do i keni. Vendosni prag të ri minimal taksimi, shkallë të re progresiviteti dhe keni mbrojtur të ardhurat e tyre! Pandemia nxori në pah se…

DEBATI ME DYER TË MBYLLURA – “Plas” keq në selinë e PS-së, replika të forta me Gjiknurin, kërkohet llogari për postet e marra nga PSD

Mbledhja e sekretarit të përgjithshëm të PS Damian Gjiknuri me strukturat e PS Shkodër mbrëmjen e kaluar është shoqëruar me debate të ashpra. Në fokus të këtyre debateve mes Gjiknurit…

VIDEO – Edona Bilali zyrtarisht kryetare e PS- së Qarku Shkodër, prezantohet nga Damian Gjiknuri dhe Blendi Klosi…

Sekretari i përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri prezantoi në Shkodër drejtuesen politike të PS për këtë qark Edona Bilali në një mbledhje të zhvilluar me deputetët e PS, kryetarët e…

Open

Close