Pëlqen të lëvizë me biçikletë “pink”, por deputeti shkodran i “opozitës së re” merr para edhe për karburant…

Deputeti i “opozitës së re” në Kuvend, Selami Jenisheri, i dalë nga lista e PD- së pas dorëzimit të mandateve, eshte bere hit ne rrjetet sociale per biçikete “pink” por…

VIDEO – “Dola më i fortë se më parë”, pasi rrezikoi jetën në bregdetin shqiptar, Vittorio Sgarbi shfaqet në video me…

Publicisti i njohur italian Vittorio Sgarbi, pas publikimit të videos së tij ku kaloi momente paniku pasi rrezikoi të mbýtéj në bregdetin e Palasë, tha se është mirë. Lajmin e…

VIDEO – Vittorio Sgarbi rrezikon jetën në bregdetin e Shqipërisë, e shpëton vajza shqiptare Alba dhe një roje plazhi

“Momente frike për Vittorio Sgarbin pasditen e djeshme në një plazh në bregdetin e Palasës, në jug të Shqipërisë, ku ishte mysafir”. Kështu shkruan faqja e web-it të kritikut italian…

VIDEO – Trajneri i atletikës Vildan Tufi ish- futbollisti Ferid Rragami nderohen “Mjeshtër i madh” nga Presidenti i Republikës…

Pa më të voglin dyshim është një nga trajnerët më të mirë në historinë e atletikës shqiptare. Nga “duart” e tij, falë punës, mundit, këmbënguljes e profesionalizimit që e ka…

Ndahet nga jeta këngëtari i njohur, “Mjeshtri i Madh” i muzikës epike dhe të traditës shqiptare…

Ndërron jetë pas një sëmundje të rëndë këngëtari i njohur dibran Qerim Sula. Sula mban titullin Mjeshtër i Madh. Këngëtari i këngëve epike dhe traditës u nda nga jeta në…

“Të të puth pak…?”, pas replikave me poetin e njohur për Teatrin Kombëtar, aktori i Portokallisë braktis studion televizive…

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja dhe poeti Agim Doçi kanë replikuar me njëri-tjetrin në emisionin “360” gradë të gazetarit Artur Zheji. Gjatë debatit në emision, Agim Doçi ka pyetur me…