FOTO – Fuoristrada përplaset me motorin në aktin Shkodër- Lezhë, dërgohet në gjendje të rëndë në Tiranë një person…

Një përson mbeti i lënduar rëndë, pasi motoçikleta me të cilen udhetonte u përplas nga një automjet. Përplasja në mes mjeteve motorike, ndodhi mesditën e së premtes në superstradën Lezhë-Shkoder,…

I moshuari nga Kosova ndërron jetë sapo futet në ujë, ekspertiza do të zbardhë shkakun…

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në plazhin e Shëngjinit. Një shtetas nga Kosova ka humbur jetën në plazh. Burri ishte rreth 75 vjeç. Sipas burimeve, dyshohet…

FOTOLAJM – Kamionçina e bashkisë përplaset me BMW- në, shoferi përfundon në spital me dëmtime…

Një kamionçinë e Bashkisë së Lezhës është përplasur me BMW-në teksa shoferi i Bashkisë është dëmtuar. Shoferi ka marrë dëmtime të lehta dhe është dërguar në spitalin e Lezhës.