Video/ Vajza rremben celularin e iken por…nuk i shpeton kameras

Një vajzë në qytetin e Elbasanit, tashmë është shndërruar në një nga personazhet e cila ka tërhequr vëmendjen e rrjeteve sociale. E reja ka vjedhur një telefon celular në  një…

Fejohet fshehtas, tenton te martohet fshehtas, por i zbulohet sekreti kengetares

Për një kohë të gjatë, dyshimet në media e portale për lidhjen e dashurisë e kanë bërë Big Mama-n të dorëzohet dhe të pranojë se jeta private e saj ka…

Kantautori i njohur shqiptar e “pranon”: Leket i bej me hashash!

Këtë javë, mikrofoni i “Thumb” ka udhëtuar drejt qytetit të Vlorës ku ka gjetur një sërë emrash të njohur në “Maratonën e Këngës”. Një nga këto emra ishte edhe këngëtari…

Shalqinin mos e futni asnjehere ne frigorifer, gabim shume i madh

Nëse e vendosni shalqirin në frigorifer, bëni gabim shumë të madh. Ministria e bujqësisë në Amerikë e ka dëshmuar këtë. Shkencëtarët kanë thënë seshalqirin duhet ta mbajmë në temperaturë të ambientit,…