Foto/ Asnjehere nuk do ta shihni me Luanen si ne kete foto…

Luana Vjollca nuk mund të ishte më sexy se kaq. Luana nuk ishte parë kurrë më parë kaq sexy dhe provokuese. “Sikur të jetoja këtu”- ka shkruar ajo krah fotos…

Krahasimi tani e tutje: Nje koprac si Pique i Barcelones…e zbuloi dasma e Messi-t

Lionel Messi në fund të qershorit i dha fund beqarisë me Antonella Roccuzzo-n dhe për nga personazhet që morën pjesë ajo u cilësua si “dasma e shekullit”. Kjo edhe për…

Pushimet, “molle e ndalueme” per shqiptaret, shpenzojne vetem 60 euro ne vit

Sipas Institutit të Statistikave, në vitin 2015 familjet shqiptare shpenzuan 6.1 miliardë lekë, ose rreth 45 milionë euro për pushime. Shifra është llogaritur nga anketa e buxhetit të familjeve dhe…

Flet valltarja e njohur: Cfare hoqa 27 dite ne Shqiperi, nuk i kam hequr 27 vjet jashte

Shkruan ne Facebook Linda Kalemi, valltare e Ansamblit te Kengeve dhe Valleve qe jeton prej 27 vitesh jashte: Hy në kufi, dredhon rrugët e gjelbra si sixhade, rrotull njerëz, fëmijë,…

Foto/ Kompozitori i njohur shkodran braktis familjarisht Shqiperine…

Këngëtarja Mira Konçi dhe bashkëshorti i saj, Shpëtim Saraçi kanë braktisur përfundimisht Shqipërinë për një jetë më të mirë në SHBA. Çifti është larguar nga Shqipëria për t’u vendosur në…

Foto/ I ati sapo la mandatin, e bija “ngushellohet” me pushime ne Maldive..

Fiona Nishani, vajza e ish-Presidentit Bujar Nishani duket se po e shijon pafund këtë verë. Bukuroshja ka postuar në profilin e saj në “Instagram” foto nga brigjet e Maldives, shkruan…

Foto/ Elvana Gjata ngre adrenalinen e francezeve…

Elvana ka vetëm pak muaj që ka publikuar këngën ‘Forever is over’, një këngë në bashkëpunim me DJ francez David Guetta. Këtë herë këngëtarja na njofton përmes rrjetit social Instagram…

Foto/ Kam qene vajze e keqe, shkruan per veten VIP-i qe eshte ne kete foto

Mesa duket  ka qenë një vajzë çapkëne, qarkullonte me biçikletë pa bluzë, pasi edhe mbi foton e fëmijërisë Bebe shkruan “Kam qenë një vajzë e keqe”. Ajo ka ndarë me…

Weekend VIP/ Moderatorja tregon linjat ne plazh…

Ish-velina sot moderatore Viola Spiro, ashtu si shumë personazhe të njohura po kalon pushime buzë detit ku nuk ngurron të tegojë format trupore. Biondja u bë e njohur si balerinë…

Foto/ Keshilltari i Bashkise Shkoder gjen arsyen e ngadalesimit te proceseve integruese..

Eshte nje nga keshilltaret me aktive te Keshillit te Bashkise Shkoder. Flet me kompetence per shume ceshtje qe i interesojne shkodraneve, por sot duket se ka tejkaluar veteveten. Fatlum Nurja…

Foto/ Deputetja, nuse Shkodre, plazh deri ne fotonin e fundit

Deputetja e PS-se, e njohur edhe si “nuse Shkodre”, Ledi Shamku ka publikuar nje foto me bikini ne plazh. E njohur si nje pedagoge e shquar e gjuhesise, Shamku duket…

Foto/ Turisti serb nudo ne plazh, irritohet pronari i hotelit

Në Shqipëri ende nuk ka plazhe të posaçme për nudistët dhe pothuajse të gjitha janë familjare por ka nga ata turistë të huaj që nuk i respektojnë këto rregulla. Ndaj…