EMRAT/ Këta janë të rinjtë që u ekzekutuan në atentatin e para pak minutave…

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur para pak minutave në qytetin bregdetar të Vlorës. Informacionet janë paraprake dhe pritet të dalë edhe njoftimi zyrtar i policisë. Flitet për…

MINUTA E FUNDIT/ Gjendet i pajetë një 58- vjeçar, dyshimet e para të policisë…

Një 58 vjeçar është gjetur i pajetë. Policia njoftoi se rreth orës 18:00, në fshatin Xhyerinë, Vlorë, një 58 vjeçar me inicialet Q.G, dyshohet se ia ke hequr vetes me…

DETAJE/ E hodhën në ferra, Policia shpall në kërkim kunatin e gruas 49- vjeçare që u gjet e pajetë- dyshohet për një lidhje…

Detaje të reja zbulohen pas ngjarjes së rendë të ndodhur mëngjesin e sotëm në liqenin e Sharrës në Tiranë. Burime policore akoma të pakonfirmuara bëjnë me dije se i dyshuar ai…

DETAJET/ Shën Valentin i trishtë sot, gjendet e pajetë afër liqenit 49- vjeçarja- dyshimet e para të policisë…

Detaje të reja kanë dalë në dritë, pas gjetjes së trupit të pajetë të gruas mëngjesin e sotëm pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë. Sipas informacioneve të policisë, trupi i…

MINUTA E FUNDIT/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në afërsi të liqenit të Sharrës…

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë. Gruaja është rreth 45 vjeç dhe nuk dihen shkaqet e humbjes së jetës. Në…

MINUTA E FUNDIT/ Përplas këmbësorin me makinë dhe largohet nga vendngjarja, humbet jetën kalimtari

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kavajë ku një makinë ka përplasur fatalisht një këmbësor duke i marrë jetën, e ndërsa më pas është larguar nga vendi…

DETAJET/ Zbulohet dinamika e ngjarjes së rëndë në Tiranë, flasin fqinjët e gardistit: Familje model, nuk kishin probleme…

Të tjera detaje zbulohen mbi ngjarjen e rëndë në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj i mori jetën me pistoletën e…

FOTO/ Kush është gardisti që i mori jetën bashkëshortes vetëm 2 ditë para përvjetorit të martesës dhe 10 ditë pas ditëlindjes së vet…

Alket Arapaj është gardisti që i mori jetën bashkëshortes së tij mëngjesin e sotëm me pistoletën e sherbimit. Në rrethana akoma të paqarta, ai ka kryer veprën e rëndë për…

Ngjarja e rëndë në Pukë, rrefehet 25- vjeçari që i mori jetën shokut: Ishim duke luajtur, u shkreh aksidentalisht…

(Foto: Majtas- Petrit Biba; Djathtas: Enderis Doda) Mbrëmjen e së premtes një 30-vjeçar humbi jetën pas u godit me pistoletë, në fshatin Kaftall në Pukë. Edhe pas ndërhyrjes së mjekëve,…

MINUTA E FUNDIT/ Pas 10 ditëve, lumi Drin “kthen” trupin e pajetë të peshkatarit….

Polumbarët kanë arritur sot të gjejnë trupin e peshkatarit, 54-vjeçar i cili u zhduk 10 ditë më parë në lumin Drin të Lezhës. Raportohet se trupi i pajetë i Agim…

Ngjarja e rëndë në Pukë, policia jep detajet: Autori ishte koleg me 30- vjeçarin, është larguar nga vendngjarja…

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e rëndë në Pukë mbrëmjen e kaluar, ku humbi jetën një 30- vjeçar. Uniformat blu bëjnë me dije se është identifikuar…

MINUTA E FUNDIT/ Humbet jetën 30- vjeçari nga Puka, u soll me urgjencë në Spitalin e Shkodrës por…

Ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Shkodrës 30- vjeçari Petrit Biba. I riu u soll me urgjencë nga Puka, pasi ra viktimë e një sulmi. Rrethanat e ngjarjes së…