Parashikimi i yjeve per diten e sotme, 7 shtator 2017

Dashi Merrni pak kohë për t’u menduar mbi mundësitë e reja profesionale, që ju janë ofruar. Më mirë të mos merrni vendime bazuar mbi entuziazmin momental. Nëse vazhdoni të mos…

Parashikimi i yjeve per diten e sotme, 6 shtator 2017

DASHI Venusi do jete planeti qe do e beje edhe me te bukur jetën tuaj ne çift sot. Do tregoheni me te hapur dhe do e bëni partnerin te ndihen…

Parashikimi i yjeve per diten e sotme, 5 shtator 2017

Dashi Me mbështetjen e Jupiterit do të përfundoni me sukses një çështje të rëndësishme, që keni kohë me të cilën merreni. Duhet të jeni mirënjohës për aftësitë tuaja bindëse, nëse…

Parashikimi i yjeve per diten e sotme, e hene 4shtator 2017

Dashi  Nëse kultivoni ambicie në karrierë, do keni mundësi të mira për të ecur përpara, duke përfituar nga lëvizjet apo riorganizimet e stafit. Komunikim më i qetë dhe i thellë…

Parashikimi i fatit per diten e sotme, 3 shtator 2017

DASHI Dita e sotme do jete shume e favorshme për beqaret. Ata do kenë mundësi te gjejnë personin e ëndrrave me te cilin do kalojnë një jete te bukur. Te…

Bes Kallaku godet edhe diten e dasmes si skifter, ve ne levizje edhe PD-ne…

Bes Kallaku godet perseri! Humoristi i njohur i “Portokallise” kishte pergatitur nje shaka te vecante diten e dasmen. Me nje projektor, ai ka shfaqur disa mesazhe SMS, qe u kishte…

Parashikimi i fatit per diten e sotme, 2 shtator 2017

DASHI Dite shume e këndshme për t’u jetuar kjo e sotmja. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e atij qe dashuroni dhe do ndiheni gati te filloni një lidhje me…

Parashikimi i fatit per diten e sotme, 1 shtator 2017

DASHI Marrëdhënia në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni pritur sot dhe kjo do iu mërzisë pa masë. Më mirë qëndroni vetëm dhe reflektoni me kujdes për…

Parashikimi i fatit per diten e sotme, e enjte 31 gusht 2017

Dashi Marrëdhënia në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni pritur sot dhe kjo do iu mërzisë pa masë. Më mirë qëndroni vetëm dhe reflektoni me kujdes për…

Parashikimi i yjeve per diten e sotme, date 30 gusht 2017

Dashi Një e mërkurë e qetë në sajë të ndikimit pozitiv të Hënës dhe Saturnin. Me partnerin/en, do të shkëmbeni eksperienca interesante. Do të keni shumë dëshirë për t’u vëmë…

Parashikimi i yjeve per diten e sotme, 29 gusht 2017

Dashi Ata që janë tashmë në një lidhje do bëjnë çmos që ta përforcojnë edhe më tepër bashkëpunimin. Planetët do i kenë në krah kështu që duhet ta shfrytëzojnë këtë…

Parashikimi i yjeve per diten e sotme, e hene 28 gusht 2017

Dashi Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale sot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te…