NDODH EDHE KËSHTU/ Shqiptari ndalohet nga policia sepse fliste në celular, rezulton i dënuar me burgim të përjetshëm…

Në mesditën e të shtunës, policët në Mindelheim, Landi i Bavarisë, kanë ndaluar një 28-vjeçar pasi është kapur duke folur ne telefon ndersa ishte ne timon.

Policia e ka ndaluar per telefonin, por pas kontrollit kane zbuluar se personi qe kishin ndaluar ishte ne kerkim per nje v.rasje te rende te kryer ne Kosove.

Ai ishte shpallur ne kerkim nderkombetare te leshuar nga Koosva, ndersa pas arrestimit eshte dërguar në burgun për deportim, prej nga do të transportohet në Kosovë, ku e pret dënimi me burgim të përjetshëm.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal