NDODH EDHE KËSHTU/ Kombëtarja fiton thellë me Andorrën por pas ndeshjes nuk mund të lahen në stadium…

Futbollistët e Kombëtares shqiptare nuk kanë mundur të lahen pas ndeshjes së fituar 3-0 me Andorrën në transfertë. Shkak për këtë vendim janë bërë temperaturat shumë të ulta në Andorrë dhe kushtet jo fort komode të stadiumit.

Ata kanë njoftuar stafin dhe u kanë kërkuar që të udhëtojnë direkt drejt hotelit pa u larë dhe të mund të bëjnë dushet në rezidencën ku janë akomoduar.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e martë 26 mars 2019…

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, a do të keni fat…?!

DOKUMENTI/ Djali i ish- presidentit heq dorë nga nënshtetësia shqiptare, presidenti Meta miraton dekretin…

Close