MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e sotme, e diel 7 nëntor 2021…

Moti për ditën e diel, 7 nëntor 2021, do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare  në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes

Temperaturat:

Zona malore        10/22°C
Zona e ulët          10/28°C
Zona bregdetare  14/26°

Meteorologe: Rezarta Xhakollari


Open

Close