MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e merkurë, 29 korrik 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e merkurë 29 korrik 2020 dhe ditën e enjte- 30 korrik 2020, do të paraqitet si nëgrafikën që mund të ndiqni më poshtë:


ShkodraWeb Channel