MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e mërkurë 15 shtator 2021…

Moti, për ditën e mërkurë 15 shtator 2021, do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonën perëndimore. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat:

Zona malore 13/31°C
Zona e ulët 16/33°C
Zona bregdetare 19/20 °C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

ShkodraWeb Channel

Open

Close