MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e martë 23 nëntor 2021…

Moti për ditën, e martë, 23 nëntor 2021, do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare dhe reshje shiu me intesitet të ulët deri mesatar. Era do të jetë me drejtim Jug-Lindje me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat:

Zona malore 5/12°C
Zona e ulët 10/17°C
Zona bregdetare 12/18°C


Meteorologe: Rezarta Xhakollari

Open

Close