MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e martë 2 nëntor 2021…

Moti për ditën e martë, 2 nëntor 2021, do të jetë me vranësira të dendura dhe reshje shiu në të gjithë vendin. . Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0 deri në 2.0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat:


Zona malore 8/18°C
Zona e ulët 10/25°C
Zona bregdetare 14/23°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari