MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e enjte 5 nëntor 2020…

Moti për ditën e enjte, 5 nëntor 2020, do të jetë me vranësira shtresore të dendura dhe reshje shiu me intesitet mesatar kryesisht në Jugperëndim. Era do të jetë jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi deri në 7 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0.5 deri në 1.0 metër në det hapur. temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.


Temperaturat:

Zona malore 10/17

Zona e ulët 13/20

Zona bregdetare 12/20 gradë Celcius  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

ShkodraWeb Channel

ShkodraWeb Channel

ShkodraWeb Channel