MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e enjte, 14 janar 2021…

Moti për ditën e enjte, 14 janar 2021, do të jetë me vranësira mesatare të dendura të pasuara nga rreshje shiu dhe reshje bore në Veri-Lindje, Jug-lindje të vendit në lartësi 500 metra në nivelin e detit. Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1.0 deri në 1.5 metër në det hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.


Temperaturat:

Zona malore -3/3

Zona e ulët 2/11

ShkodraWeb Channel

Zona bregdetare 6/12 gradë Celcius. /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

Të nderuar lexues e mbështetës të ShkodraWeb Media! Reklamat që shfaqen në këtë faqe, janë e vetmja mënyrë për të garantuar jetëgjatësinë dhe lirinë tonë! Nëse i klikoni, jepni një kontribut që ne të vazhdojmë të jemi të lirë!

ShkodraWeb Channel

ShkodraWeb Channel