MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, e merkurë 12 shkurt 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditn e sotme- e merkurë 12 shkurt 2020 dhe ditën e neserme- e enjte 13 shkurt 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: