NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për të dielen dhe ditën e parë të javës që nis nesër….

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e diel 24 mars 2019 dhe ditën e neserme- e hënë 25 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të shikoni më poshtë:

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media