MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për të dielen dhe ditën e parë të javës që nis nesër….

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e diel 24 mars 2019 dhe ditën e neserme- e hënë 25 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të shikoni më poshtë:

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

HROSOKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për këtë të diel, a do të jetë me fat për shenjën tuaj…?!

DASHI...

Mesazhi që dha Fatos Nano në kongresin e Partisë Socialiste…

Lideri...

Mediat italiane: Elseid Hysaj nuk do të transferohet në Angli tek Sarri, do të qëndrojë në Itali por tek ekipi i madh…

Elseid...

Close