MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për këtë fundjavë…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë, për ditën e sotme dhe ditën e nesërme, paraqitet si në grafikën më poshtë:

Loading...

ShkodraWeb Staff

E Verteta nuk negociohet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *