MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për këtë fundjavë…

Loading...

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë, për ditën e sotme dhe ditën e nesërme, paraqitet si në grafikën më poshtë:

Loading...