MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për javën që nis sot, si do të vazhdojë muaji gusht…

Loading...

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit për ditën e sotme dhe ditën e neserme në vendin tonë, paraqitet si në grafikën më poshtë:

Lini komentin tuaj...

Loading...