MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme për vendin tonë, e hënë 9 nëntor 2020…

Moti për ditën e sotme, e hënë 9 nëntor 2020, do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat Jug të vednit. Era do të jetë jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 6 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0.3 deri në 0.5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë të larta në mesditë.

Temperaturat:


Zona malore 3/20

Zona e ulët 3/26

Reklamat që shfaqen në faqen tonë, ndihmojnë të mbijetojmë, të vazhdojmë të jemi të lirë e të pavarur. Nëse mendoni se e meritojmë, mund të kontribuoni për ShkodraWeb edhe duke klikuar KËTU! FALEMINDERIT!

Zona bregdetare 11/25 gradë Celcius.  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/


Reklamat që shfaqen në faqen tonë, ndihmojnë të mbijetojmë, të vazhdojmë të jemi të lirë e të pavarur. Nëse mendoni se e meritojmë, mund të kontribuoni për ShkodraWeb edhe duke klikuar KËTU! FALEMINDERIT për mbështetjen!