MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e shtunë 22 shkurt 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë, për ditën e sotme e shtunë- 22 shkurt 2020 dhe ditën e neserme- e diel 23 shkurt 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: