MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e premte 22 mars 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë, për ditën e sotme- e premte 22 mars 2019 dhe ditën e neserme- e shtune 23 mars 2019, do të paraqiten si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: